.

.

КУЌА ДЕН Сомот Закачалки -60 Пакет - Не се Лизга Flocked Закачалки Сомот Одговараат на Закачалки Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалка Беж Сомот Закачалка Теш?

КУЌА ДЕН Сомот Закачалки -60 Пакет - Не се Лизга Flocked Закачалки Сомот Одговараат на Закачалки Простор за

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

Издржливи тоа исто така го спречува облека од лизга-исклучување на сомот flocked закачалки.Лизга-слободен Дизајн : специјално развиени рамо линија е додадена на ветувањето грижете се-бесплатно зачувување на облеката е форма.Постојат каналите на секој рамо дека може да се користи за да се откажам облека со тенок рамо ремени, одличен без лизгање исклучување цврсто за вашиот резервоар блузи, фустани, градници, врски, ремени, nightgowns, shawls, и здолништа.Простор за Заштеда на енергија : ултра-тенок дизајн со оптимална големина на 17.7"L x 1/4"W x 9.4"H секој ги максимизира простор за складирање и го прави целосна употреба на вашата гардероба и сала за да го направи тоа средена.Се зголемува плакарот простор и до 50 проценти.Со поцинкуван лим кука со 360-степен вртливата ги задоволува вашата различни виси агол потреби, е добра за лесна облека сортирање, совршена комбинација.Професионални Бренд : КУЌА ДЕН е бренд специјализиран во повеќето типови на секојдневна употреба закачалки, маркетинг и за поединци и бизниси во глобалните пазари.Напредната технологија што се користи е во можност да ви обезбеди повеќето премиум квалитет на производот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите