.

.

Albeads Смола Силиконски Калапи Увеселителен парк,Силикони Увеселителен парк Мувла Стегање Епоксидна Смола Мувла Смола Комплет Мувла Првенство Увеселителен парк Еп?

Albeads Смола Силиконски Калапи Увеселителен парк,Силикони Увеселителен парк Мувла Стегање Епоксидна Смола

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

【Лесен за Употреба】Смола силиконски калапи имаат мазна површина и флексибилен, па тоа е лесно да ги тргнеме од мувла.Тоа, исто така, не треба да се намали и полски. 【Широко се Користи】На готовиот послужавник може да се користи за свадби, партија, церемонијата, Божиќ, денот на Благодарноста.Смола комплет мувла, исто така може да се користи за правење ахат снегулки, coasters, сад душеци, овошје коцки, чај коцки, дома декорација итн. 【Креативни DIY Подарок】Овие силиконски калапи се компатибилни со повеќето кастинг материјали како што се епоксидна смола, УВ смола.Можете да додадете некои смола пигмент, смола боја да се создаде персоналните уметнички занает во differnt начини.Тоа ќе биде една симпатична подарок за вашите пријатели и семејството. 【Пакет】DIY Смола Комплет Мувла алатка,вклучувајќи 3x различни големини на силиконски калапи, 5x Мешајќи стапови,10x Златна Фолија ,10x прст во собата и 1 сет хардвер монтажа. 【Висок Квалитет】На силиконски калап е направен од висок квалитет со силиконска, мазна и обновливи, лесен за употреба, де-мувла и чиста.Хардвер фитинг е направен од алуминиум, не се тешки, но силни, да се обезбеди стабилност на штанд, лесно да се соберат и расклопување.Силиконска Смола Увеселителен парк Калапи,Увеселителен парк Мувла, Силикони Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола, Неправилни Ахат Првенство Душеци Смола Калапи,Wpoxy Смола,Дома Decoration Silicone Смола Увеселителен парк Калапи,Увеселителен парк Мувла, Силикони Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола, Неправилни Ахат Првенство Душеци Смола Калапи,Wpoxy Смола,Домашна Декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите