.

.

mDesign Челик Плоштадот Ткиво Кутија со Капак, Модерен Лицето Ткиво Држачот за Бања Суета Countertops, Спална соба Dressers, Ноќ Стои, Бироа, Канцеларија и Табели - Единство Колек

mDesign Челик Плоштадот Ткиво Кутија со Капак, Модерен Лицето Ткиво Држачот за Бања Суета Countertops, Спална

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : да се Облекуваат стандард, плоштад ткиво кутии со овој стилски покрие; Лесно се крие картон ткиво кутии; чиста, елегантен дизајн е совршен за дома или за комерцијална употреба; Надополнува било оркестарот.ЛЕСНО REFILLS : Отворена дното овозможува лесно замена на празни ткиво кутии - само подигнете го капакот и местото нова кутија под; Совршен за крајот на маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа низ вашиот дом; Употреба во кујна, дневна соба, family соба, канцеларија, занает соба, спални соби и повеќе; Совршен за куќа, стан, condo, колеџ dorm соби, RVs и campers.ГОЛЕМ ОТВОРАЊЕ : Великодушно големина за да се одржи повеќето стандардна големина плоштадот ткиво кутии, како и купишта на индивидуални лицето салфети или ткива.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Дизајниран за употреба во влага, богата со бања средини; ЛЕСНО ЗАШТИТА : се Чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 5.3" x 5.3" x 5.8" висока.Се облекуваат здодевни ткиво кутии, и да додадете декоративни допир на вашата бања суета со m Design е Ткиво Кутија со Капак.Овие се вклопуваат во текот стандардна големина ткиво кутии и отворен дното прави refilling лесно.На врвот отворање прави грабање на ткиво бриз.Се сокрие оние досадна кутии и додадете контакт на стил низ вашиот дом, па никогаш не сте во потрага за ткива повторно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите