.

.

uideazone Унисекс 3D Испечатени Графички Спорт Џогирање Панталони Секојдневен Sweatpants

uideazone Унисекс 3D Испечатени Графички Спорт Џогирање Панталони Секојдневен Sweatpants

DEN 1149.60

Износ
Во продавницата.

Drawstring затворање.Нашите Панталони се Азиските големини кои се 1-2 димензии помали од НАС големини.Ве молиме погледнете го големина информации пред купување.Лабава Стил, Кул Печатени Jogger Панталони, Унисекс За Мажи Жени, Јуниори, Тинејџерите.Еластичен појас со drawstring,битник новина кул дизајн,погоден за трчање,кошарка,салата и други отворено живеење.Уживајте во модерна, шарени живот за мажи, жени и тинејџерите се во пролет, лето, есен и зима на темата на туризмот, фитнес, трчање, џогирање, музички фестивали, концерти и партии кој диви, хип-хоп мода, Носат абсорбента пот панталони.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail прво.Ние ќе одговор назад во рок од 24 часа,ова е не-ризик купување.Ги ред за себе, старите пријатели, бремени жени и боди билдинг ентузијасти како најдобрите подароци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите