.

.

Премиер-Линија Производи G 3165 Лизгачки Прозорец Ролери Монтажа со Алуминиумски Тркала, 2-Пакет

Премиер-Линија Производи G 3165 Лизгачки Прозорец Ролери Монтажа со Алуминиумски Тркала, 2-Пакет

DEN 189.36

Износ
Во продавницата.

Алуминиумска конструкција.Станот работ ролери.Поставено на најлонска домување.Одговара на Хоризонт windows.Опис на производот Ова е Лизгачки Прозорец Бела пластика домување; рамен работ тандем алуминиум ролки; одговара на Хоризонт windows.Тоа е изработен од пластика.Од Производителот Ова е Лизгачки Прозорец Бела пластика домување; рамен работ тандем алуминиум ролки; одговара на Хоризонт windows.Тоа е изработен од пластика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите