.

.

Plews 70-635 3/8 Про-Tuff Ratchet се Вози на Филтерот Клуч со 1 Бенд

Plews 70-635 3/8 Про-Tuff Ratchet се Вози на Филтерот Клуч со 1 Бенд

DEN 336.96

Износ
Во продавницата.

Се одликува со низок профил, дизајн, лесен пристап до тешко да се стигне до филтри.Тешки појачани линк и начичкана челик бенд.Користење со диск проширување.Мал; одговара 2-13/16 инчи да 3-5/32 инчи; 71 милиметри - 80 милиметри.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите