.

.

Elgato Господар Планината S Главниот Пол со можност да биде продолжен до 54 cm / 21 во, Мулти Планината од Суштинско значење (Работи со Мулти Планината Додатоци)

Elgato Господар Планината S Главниот Пол со можност да биде продолжен до 54 cm / 21 во, Мулти Планината од

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

Суштинска Компонента : јадрото на Мулти Планината Модуларен Местење Систем.Прилагодлива висина : 33 см / 13 до 54 cm / 21 во.Компатибилен со Популарни Опрема : 1/4-инчен завртка придава на повеќето камери и светла.Интуитивен Контрола : челик топката главата овозможува поместување во речиси секој агол.Брзо Прилагодување : гума пресврт брави направете го тоа лесно да се прилагоди на висината.Максимална Стабилност : поместена 6 cm / 2.35 во биро менгеме заклучува планината во позиција.Трајни Изградба : челик, тешко сложени и тешки гума.Премиум Крај : висок квалитет на црна боени.Работи со сите Мулти Планината Додатоци : Тешки База, Flex Рака L, Flex Рака S, Цврста Рака, Телефон Зафат (се продава одделно).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите