.

.

Возрасни Мекото Крзно Електрични Sonic Четка за заби Тип USB Копчето Тип Водоотпорен Електрична Четка за заби, со Користење на 6 Изборен Режими,

Возрасни Мекото Крзно Електрични Sonic Четка за заби Тип USB Копчето Тип Водоотпорен Електрична Четка за заби,

DEN 2083.20

Износ
Во продавницата.

-Моќен стоматолог, како што се чистење-4200 микро четки по минута.Уживајте во чисти и здрави заби и да се подобри гуми за џвакање и орално здравје.Темелно се чисти, намалување на бучавата, целосно се надоградуваат од други конвенционалните електрични четки за заби. -5 високи перформанси четкање режими, кои можат да се прилагодуваат на различните услови на забите и непцата.Ултра-лесен дизајн, темелно чистење, намалена бучава, и подобро четкање искуство во споредба со обичните електрични четки за заби. -Приклучете полнење.Ова електрична четка за заби е лесно да го користите дома или патување-со еден лесен-за-користење прилагодлива база полнач кој може да се користи во секое време, насекаде. -Последните 60 дена, тој автоматски ќе се исклучи кога наполни ја батеријата е ниско. 30-вториот потсетник на четкање област, 2 минути од времето, научни четкање, избалансирани четкање. -Висок квалитет на влакната.Погоден за обликот на забите, тоа може да темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места.Ефикасно да се заштити непцата.Заокружување третман, нежни и не-иритирачки.За да се обезбеди безбедност и удобност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите