.

.

CSK202PP(X), 15x35x11 мм, Еден Начин Имајќи

CSK202PP(X), 15x35x11 мм, Еден Начин Имајќи

DEN 633.36

Износ
Во продавницата.

Внатре дијаметар : 15 мм - надворешен дијаметар : 35 mm - Ширина : 11 mm.Внатре дијаметар : 15 мм - надворешен дијаметар : 35 mm - Ширина : 11 mm.Трка Материјал : Хром Челик 52100, Топката/Игла : Хром Челик 52100, Sprag 2 Копче (CSKPP).Возен Елемент : Топката, Keyway : IR(5x1.5mm) ИЛИ(2x0.6, Куќиште : Open (Отвори).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите