.

.

Кри Осветлување Поврзани Max Smart LED Сијалица PAR38 Отворено Поплава Tunable Бели + Боја се Менува, Компатибилен со Алекса и Google Дома, Нема Хаб е Потребно, Bluetooth + WiFi, 4pk

Кри Осветлување Поврзани Max Smart LED Сијалица PAR38 Отворено Поплава Tunable Бели + Боја се Менува, Компатибилен

DEN 1485.60

Износ
Во продавницата.

СВЕТЛИНАТА ДА ЖИВЕАТ, РАБОТАТ, се ОПУШТИТЕ, И да ИГРА - Turn on, off (исклучено) или затемнете ја вашата омилена нијанса на бела светлина, за секојдневна употреба или да добиете партија започна со милиони бои преку стан или гласовен асистент (не се компатибилни со стандардни dimmer прекинувачи).СЛЕДЕТЕ ГО СОНЦЕТО - се Автоматизира вашите светла за да постепено се на смена во текот на денот да ја имитираат природната сончева светлина, што може да го подобри вашето расположение, благосостојба & продуктивноста.СПАРУВАЊЕ, НЕ ХАБ е ПОТРЕБНО - Wi Fi + Bluetooth прави спарување едноставен и лесен.Водени поставување ќе ве однесе чекор-по-чекор за да се создаде совршена smart home за вас.ГЛАСОВНА КОНТРОЛА : Работи со Алекса и Google Асистент уреди за целосна контрола на гласот.ОТВОРЕНО ПОТОП СВЕТЛИНАТА : Водоотпорна за употреба на отворено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите