.

.

Wwgrysp Мултифункционален Плетење Торба, Цилиндар Волнени Предиво Складирање Торба Џемпер Игла Капчиња Торбичка Дом За Шиење Материјали За Складирање Чанта,S

Wwgrysp Мултифункционален Плетење Торба, Цилиндар Волнени Предиво Складирање Торба Џемпер Игла Капчиња Торбичка

DEN 2112.00

Износ
Во продавницата.

++Исклучителна : На врвот отворање дизајн, кој предиво може да излезе од внатрешноста на чантата, без да се земаат од предиво топки.Тоа е голема за да се задржи skeins на предиво одвојат и да се спречи кинење, заплитане или протриване. ++Високо Квалитетен Материјал : преносни складирање кеса направена од врвен квалитет оксфорд ткаенина материјали, тоа е лесно да се чисти, водоотпорен, лесни и издржливи. ++Мулти-цел : Тоа може да се користи како шопинг торба поради својата атрактивна појава или како патна торба.Главната преграда може да се користи и како обичен торба за чување дневни потреби како книги, телефони, паричници, итн.Прекрасни подароци за плетење, ентузијаст, на капчиња почетник. ++Crocheting било каде : На волнени предиво складирање чантата со рачка и монтажни рамо, рака и е лесно да се носат.Можете да го земе, каде и да одите или само продавница дома. ++Уникатен подарок : Ова е совршен подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените и Денот на Мајката.Тоа е многу погоден за почетници или за мајки, баби и девојки во плетење волнени предиво.Производот Категорија : Складирање Виси Bag Shape : Handbag Material : 600 D Оксфорд cloth Applicable сцена : балкон ѕид type Storage сцена : патување складирање, шминка складирање, кујна складирање, десктоп складирање, спална соба за складирање, дневна соба storage Scope на примена : долна облека, козметика, валкана облека, бонбони, волнени капчиња за складирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите