.

.

DIAOD Кат Перница Пати Од Безделник Ткаенина Покритие за Кревет и Играта Соби, Читање, регулируема Облегалка, Чаир, Каучот Алтернатива. (Боја : C)

DIAOD Кат Перница Пати Од Безделник Ткаенина Покритие за Кревет и Играта Соби, Читање, регулируема Облегалка,

DEN 5444.16

Износ
Во продавницата.

●Материјал : Пополнување : Pp памук.Удобно Баласт За која Било Област Од својот дом. ● Прилагодливи : Виткање Кат Седиште, Може да се Прилагоди На Рафинирани Агол Според Вашите Сопствени желби. ●Погодно : подот виткање стол игри доаѓа со назад поддршка што ја спречува slouching, Промовира здравата положба на телото, И помага да се спречи болката во грбот. ●Свитлива и продавници лесно : може да се постават на подот перници за седење целосно стан да ги чувате под вашиот кревет или високи каучот.Исто така да се постават на столици рамен да магацинот на нив, на врвот на секоја друга, што ги прави лесни за складирање. ● Мултифункционален : Како игри стол, Медитација стол и сонцето безделник перница, Е удобно кат седишта за читање, Релаксирачки, Гледајќи телевизија, Семинари или дискусиони групи во канцеларија, Удобно алтернатива на подот перница како стол.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите