.

.

Montrum М-LOK Оружје Светлина Притисок Вклучите Кабелот Водичи

Montrum М-LOK Оружје Светлина Притисок Вклучите Кабелот Водичи

DEN 395.04

Износ
Во продавницата.

Кабел клипови се обезбеди чиста поставување на оружје светлина притисок switch кабли на вашиот М-LOK монтажа на платформи.Лабава и неуредна кабли заклучи на своето место во вашата преферирана позиција во бразди по должината на видео клипот.Кабел клипови се компатибилни со М-LOK монтажа платформа и со сите главни светло притисок префрлање на производителите.Вклучува три М-LOK кабел клипови и сите потребни М-LOK монтажа хардвер.Сите Монструм планината и додатокот производи доаѓаат со доживотна гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите