.

.

Abbott Гума 1147-3000-50 ПВЦ Празнење Црева Собранието, Сина, 3 Машки X Женски NPSM, 60 psi Макс Притисок, 50' Должина, 3 ID

Abbott Гума 1147-3000-50 ПВЦ Празнење Црева Собранието, Сина, 3 Машки X Женски NPSM, 60 psi Макс Притисок,

DEN 1775.76

Износ
Во продавницата.

Идеално Одговара за Градежни, Земјоделски, Рударски и Отворена Крајот Вода Празнење.Висока Затегнувачка Полиестер Предиво Засилување Дава Сила и Издржливост.Мала Тежина Црево Калеми Станот за Лесни за Складирање.Објектот Производ Димензија : 17.0" L x 19.0" W x 5.0" Х.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите