.

.

Freedi Ткаенина Чување На Кутии За Виткање Cylindric Играчка Организатор Перење Расадник Кошница (Бела)

Freedi Ткаенина Чување На Кутии За Виткање Cylindric Играчка Организатор Перење Расадник Кошница (Бела)

DEN 119.52

Износ
Во продавницата.

Материјал : Памук линија.Големина : 7.48*5.90 инчен/19*15cm.Количка за дизајн, може да се свитка тоа да го зачувате вашето место.Корисни : Можат да организираат играчки, кукли, облека, чорапи, чевли, итн.Погоден за Дома, хотел, кујна, градина, патување, камп користење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите