.

.

Jiameajani Триаголен Осцилирачки Алатка Пескарење Подлога Брзо Ослободување Одговара за Мулти Алатка Пескарење Подлога

Jiameajani Триаголен Осцилирачки Алатка Пескарење Подлога Брзо Ослободување Одговара за Мулти Алатка Пескарење

DEN 1797.60

Износ
Во продавницата.

❀ Боја : Црна. ❀ Име на производ : Триаголен Пескарење Подлога За Осцилирачки Tools. ❀ Должина : 78mm/3.07". ❀ Нашиот дизајн на производот е уникатната, не се само убави, но, исто така, практични. ❀ ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Најдобар квалитет.Нашиот Бренд е посветен да го обезбеди високо стандардни производи,имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка,ако имате производи квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите