.

.

2 Пакет Гаража Светлината LED Гаража Светлина E26/E27 Гаража Светла, LED Таванот Продавница Светлина, 150W Deformable Гаража Светла, LED Гаража Осветлување Гаража Сијалица, LED Свет

2 Пакет Гаража Светлината LED Гаража Светлина E26/E27 Гаража Светла, LED Таванот Продавница Светлина, 150W

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Имаме воспоставено технички одделенија за да се подобри квалитетот на производите континуирано.Тоа е погоден за температури кои се движат од 20 степени под нула до 70 степени над нулата. 【повеќе Прилагодливи Дизајн Светла Гаража Светлина】панелите може да се протегала и задно два пати во различни насоки како пајаци да се постигне мулти прилагодување на агол од 120 степени до 240 степени.Секоја светилка ќе бидат дадени слободни светилка носителот како подарок.Тоа е едноставен и лесен за инсталација. 8 * 24 високо-квалитетни диоди се расфрлани по осум бели алуминиум база плочи, што може да обезбеди одлична дисипација на топлина состојба додека осветлување.Сите напори се да им даде на клиенти подобри производи. 【Работа Продавница Светлина Лесно да се Инсталира и Широка Примена】Гаража светлина со E26/E27 светилка сопственикот.【Осум Остава deformable Супер-Светли LED Гаража Светла】- Со 8 ултра-светли прилагодливи LED глави,се одликува со 8*24 КОМПЈУТЕРИ врвен квалитет диоди кои вкупно 15000 lumens ,CRI80+, 6500 K бел ден може да ви даде 85% заштеда на енергија за вашата гаража.PINSAI е посветена на обезбедување на потрошувачите со супериорен квалитет и економично ефикасно осветлување производи.Постабилна и издржливи, повеќе од 50000 часа животен век.Се одликува со LED технологија со 8*24 КОМПЈУТЕРИ врвен квалитет диоди кои вкупно 15000 lumens ,CRI80+, 6000 K бел ден може да ви даде 85% заштеда на енергија за вашата гаража.Светлото може да се користи во гаражи, работни места, супермаркети, стадиони и магацини.Ако постои било кој квалитет на проблемот, може да се врати или да го замени тоа во секое време во рок од 5 години за да се обезбеди вашето задоволство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или кликнете на копчето "постави прашање" копчето , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите