.

.

Ајурведа Билни Влакна Масло Направени со 21 Ајурведа билки за подобрување на здравјето, Повеќенаменски Раст на Косата и Против Првут, Косата да Падне контрола, Дебе?

Ајурведа Билни Влакна Масло Направени со 21 Ајурведа билки за подобрување на здравјето, Повеќенаменски Раст

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Повеќенаменски Билни влакна масло содржи најдобрите квалитет ајурведа билки за да им помага на косата да падне контрола.Направени со 21 автентични Ајурведата билки.Својата длабока ревитализација ефект на скалпот промовира сјајна, здрава и густа раст на косата., Едноставна и Ефикасна нега на Коса Производи.На негување на косата со масажа на нафта промовира раст на здрава коса и ја подобрува нејзината вкупна текстура и волумен.Помага да се Намали Коса Падне, помага да се зголеми коса волумен, помага да се контролира првут,.Нежно масажа на вашата коса и скалп со Билни влакна масло и оставете го преку ноќ или барем 2 часа пред миење на косата за оптимални резултати.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите