.

.

GCi ПОСИЛНИ ОД ДИЗАЈН G-991 Стегач за на Ford Супер Должност Камиони (Сет од 4). Направени со Структурни Алуминиум за да се Обезбеди Квалитет и Сила.

GCi ПОСИЛНИ ОД ДИЗАЈН G-991 Стегач за на Ford Супер Должност Камиони (Сет од 4). Направени со Структурни Алуминиум

DEN 1014.00

Износ
Во продавницата.

Сет од 4 квалитет на GCi G-991 стеги за Ford Супер Должност Камиони.Исто така, на располагање сет од 4 (ASIN : B01 MSTGN4 K) и сет од 6 (ASIN : B01 N7 CKNOM).Направени со структурни алуминиум за да се обезбеди квалитет и сила.Димензија A = 0 до 1 1/2" Вилицата Отворање, B = 3 3/8", C = 1 1/8".Големина лесно и одговара цврсто на вашиот камион и капа.Користи од страна на камион капа производители. "Посилни од страна на Дизајнот" Направени во U. S. A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите