.

.

Лабораторија Наука за Единечен Канал Pipettors се Прилагодува Јачината Лабораторија Pipette (5-50ul)

Лабораторија Наука за Единечен Канал Pipettors се Прилагодува Јачината Лабораторија Pipette (5-50ul)

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

CE, TUVRheinlan, SGS Сертификација.ЛЕСНО може ДА се ПРОЧИТААТ : Дигитален дисплеј јасно се чита прилагодување јачина на звук.Лесно да се калибрира и одржување со алатка обезбедени.На долниот дел може да биде висока температура дезинфекција.Лесни, ергономски дизајн.Лесен за употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите