.

.

Bouclème Оживее 5 Коса Масло - 3.3 fl мл

Bouclème Оживее 5 Коса Масло - 3.3 fl мл

DEN 768.00

Износ
Во продавницата.

Нуди Термо заштита и механичка Заштита Против УВ Зраци и Топлина Стил Tools.Антиоксидантна Curl-Обновување, Мулти-Користете Масло. 97% Природно Добиени, Вегетаријанци и Суровост-Слободни.Клучни actives : Moringa Масло, Mongongo Масло, Daikon Семе на Нафта, Богородица, Кокосово Масло, Маслиново Масло.Бесплатни Сулфат, Silicones, Нафта, Пропилен Гликол, Parabens, Штипки, Phthalates, Синтетички Мириси и Бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите