.

.

Festool 484173 РАС 115 Stickfix Пескарење Подлога, Мека, 90mm (4 1/2 во)

Festool 484173 РАС 115 Stickfix Пескарење Подлога, Мека, 90mm (4 1/2 во)

DEN 688.56

Износ
Во продавницата.

Мека подлога за повеќето површини и пескарење апликации.Stick Fix кука и јамка дизајн за брзо и ефикасно абразивни промени; овозможува повторна употреба на делумно се користат абразиви.Цврста состојба абразивни (без дупки) овозможува максимална абразија на најтешките површини, додека алатка-интегрирана прашина покровот зголемува прашина екстракција.Механички, навој за прицврстување обезбедува подлога за агресивни пескарење апликации.Festool подлоги се користат високо-еластични, отпорни на топлина MPE пена за доследно завршувањето на резултатите, да се носи униформа, и продолжен подлога живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите