.

.

Сончево Невидливи Жица Remy Човечка Коса Риболов Линија Екстензии Браун Ombre Platinum Русокоса Balayage Риболов Линија Коса Екстензии Клип Риба Жица Коса Екстензии 16inch 80g

Сончево Невидливи Жица Remy Човечка Коса Риболов Линија Екстензии Браун Ombre Platinum Русокоса Balayage Риболов

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

[Медиум Браун Риболов Линија Коса Екстензии] : Буквално една минута се вклопуваат, една секунда се отстрани.Не треба да се грижите ако сте нови на косата екстензии.Тоа е одлична алтернатива за промена на вашата фризура секогаш кога сакате. [Браун Ombre Жица Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса] : 100% вистински човечка коса, не се меша животинско или синтетички влакна.Тоа се одржува во место со транспарентна жица и две подвижни клипови.12-20inch е на располагање,меѓу кои 12-18 инчен е 80g/set,20inch е 100g/set. [Риба Линија Коса Екстензии Браун Ombre] : Монтажни клипови со магија паста, може да биде прикачен на weft и отстранети во секое време.Тоа зависи од различни употреба барања. [Риба Жица Коса Екстензии Медиум Браун Ombre] : Тоа содржи два вида на жица по пакет : 9.5-10.5 инчен еластична жица, и 10inch не-водат жица.Ја прилагодите големина од затегнување или расклатување скриени риба жица. [Човечка Коса Риболов Линија Екстензии Браун Ombre] : 10 инчен ширина.Нови слоевит weft плетење процес, со што на косата посилна и не е лесно да падне.Користете мека рачно изработени чипка за да се избегне непријатно чувство предизвикано од страна на контакт помеѓу ушите и чипка мрежа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите