.

.

Ковчег Лажни Ноктите Постави Долго Акрилик Целосно Покривање Притиснете На Лажни Нокти, Сјај Ombre Гроздобер Зелена Прав Сјајот Декорација Гел Ноктите Совети

Ковчег Лажни Ноктите Постави Долго Акрилик Целосно Покривање Притиснете На Лажни Нокти, Сјај Ombre Гроздобер

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

1. 24pcs/пакет Притиснете На Ноктите.Изберете ја вашата големина од нив да одговара на вашите природни нокти. 2. Сјајот Дизајн : зелен сјај, среден-долг ковчег форма.Совршен за на ден. 3. Ноктите на Квалитетот : Ова Помине Совети се направени со висок квалитет ABS еколошки материјал, кој не е токсичен за вас, обезбедувајќи ви безбедно и удобно искуство , тоа може да трае околу 1-2 недели. 4. Употреба : со користење на лепак, двострано налепници.НЕ ТЕЧНИ ВКЛУЧЕНИ, ако сакате да го користите течен лепак ве молиме да се подготви себе си. 5. Echi Q сосема лажни нокти : Ние имаме повеќе од 500 стил ноктите се fullfiled страна .Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе.Ова е пре-дизајниран лажни ноктите.Лесен за користење, нема потреба да се оди на салон со користење на овој.Вклучувајќи : 14sets,секој сет incldues 23~24 ноктите.Примена : 1. Чисти и удар природни нокти нежно. 2. Се применуваат Помине Лепак или Лепак налепница за пластична совет(НЕ вклучувајќи лепило налепници или лепило за оваа ноктите). 3. Се применуваат Пластични Совет на природни нокти. 4. Притиснете го Врвот надолу и задржете за 30 сек.Тоа е уште посилен по 24 часа, ако се користи лепило налепници Отстранување : Ако се користи лепило табови, а потоа 1. Стави својата рака во топла вода и да се задржи околу 1~2 munites. 2. Обидете се да се отстранат ноктите совети нежно, па како да не се оштети вашите природни нокти. 3. Имајте на ноктите и повторна употреба со нив, ако сакате.Ако користите течен лепак, тогаш ве молиме користете лепило отстранување вода за да помогне да се отстранат ноктите.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : не ја користете ако природни нокти се Воспалени или инфицирани.Да се чува вон дофат на деца.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите