.

.

CRIOO лупа со Led Светло, 30X, 18 LED, 3 Светлина Режими, Рачни Осветлени Зголемувачот Стакло, Подароци за Децата Постари Макуларна Дегенерација Читање (Црна 1)

CRIOO лупа со Led Светло, 30X, 18 LED, 3 Светлина Режими, Рачни Осветлени Зголемувачот Стакло, Подароци за

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

Зошто да се избере нашиот лупа со светлина?30 X Пати моќен зголемување✿ лупа со светлината Под магичен 30 X лупа, било исклучителна отпечатоци или суптилни детали може да бидат прикажани јасно и сликовито.Лупа со Светлина, Висока Моќност со 18 LED Светла✿ лупа со светлина обезбедува со дополнително затемнување, па можете да прочитате дури и во темнината.Тоа може да се користи како светло кога е потребно.Еден Клик Операција✿ лупа со светлина, LED извор на светлина е контролирана од страна на четири-ниво на копчето switch.Тоа е многу лесен за употреба.Вториот пат е силната светлина, по трет пат е супер посилна светлина, и четврти пат моќ е исклучен, тоа може да целосно да ги исполнува секојдневна употреба потреби.Најдобар Подарок за Родители и Деца✿ Оваа лупа за читање, не само добра алатка за стари лица со ниско ниво на визија, но исто така корисни подарок како детска играчка.Совети : ✿ да се Чува далеку од остри објекти за да се избегне гребење на леќите.✿ Не гледајте директно во LED извор на светлина за долго време за да се избегне око штета.✿ Не користите лупа за да се види сонцето, па како да не боли твоите очи.Производ Детални Информации : ✿ Зголемување : 30 X✿ Боја : Црна✿ Материјал : Polymethyl methacrylate стаклена леќа + ABS-✿ Светлосен извор : 18 Led диоди✿ Производ тежина : 242 грама✿ Пакет тежина : 300 grams Package вклучува✿ 1 * лупа со Светлина✿ 1 * Микрофибер Огледало Крпа✿ 1 * Упатството.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите