.

.

STENES Искра Случај Компатибилен со Мото Z4 - Стилски - 3D рачно изработени Bling Прилично Кристал Кристал Кристал Дијамант Дизајн на Корица дело - Розова&Бело

STENES Искра Случај Компатибилен со Мото Z4 - Стилски - 3D рачно изработени Bling Прилично Кристал Кристал

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени Компатибилни со вашиот Motorola Мото Z4 6.Пакет содржи : - 1 * Моден Bling Телефон Случај за Мото Z4 - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите