.

.

Пишам Подлога Држачот за Кучиња,2 Пакет Куче Медиокритет Обука Подлога Магнетен Држач за Нога-Укинување на Одбележувањето Кучиња,со која Било Големина на Кутре П

Пишам Подлога Држачот за Кучиња,2 Пакет Куче Медиокритет Обука Подлога Магнетен Држач за Нога-Укинување на

DEN 890.40

Износ
Во продавницата.

Одржите вашиот дом чист:не Постои ништо полошо од обоени теписи, ѕидови, и валкана урина места кога potting обука куче; Ако вашиот pup лифтови ногата нагоре за да го "обележи" територија во вашиот дом, се држи на пишам подлога на таа површина да одржите вашиот дом чист и слободен од урина.Лесен за употреба:се Менува куче пишам подлога никогаш не било полесно!Поддршка држи до ѕид и екстра-сила магнети држете го вашиот куче влошки во место; Отстранување на стари пишам влошки од држачот и го замени со нова подлога.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите