.

.

Под Оклоп Бебе Момчиња Tee и Краток Сет

Под Оклоп Бебе Момчиња Tee и Краток Сет

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ние го зеде материјали од нашите си одат-да перформанси опрема и направи облека за најмладите членови на вашиот тим.Зошто?Бидејќи тие се барем исто толку активни како големите деца.Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо. 2 pc Сет, Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите