.

.

LUŽID X2 67mm УВ MC Филтер Schott B270 Стакло, Месинг Рамка Мулти-Обложени 67 Luzid

LUŽID X2 67mm УВ MC Филтер Schott B270 Стакло, Месинг Рамка Мулти-Обложени 67 Luzid

DEN 454.80

Износ
Во продавницата.

Дувачкиот Двојно Навој Рамка. 16 Слој под и над Мулти-слој.Појачани, Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење.Schott B270 Superwhite Стакло.Доживотна Гаранција.Тенок рамка е само 4.3 мм (не inc задните теми).Доживотна Гаранција.Идеален за Широк Агол Леќи.Број на премази : 16. Појачани, Лесно Чистење Врвот Грб.Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење.Под И Над Обложена.Дувачкиот Рамка.Schott B270 Superwhite Стакло.Нема Боја екипа.Двојно Навој Рамка за да се овозможи редење.Вклучува метал складирање калај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите