.

.

Пред Паркинг Пак Сигнал Directional Light Светилка Право RH за 09-12 Траверс

Пред Паркинг Пак Сигнал Directional Light Светилка Право RH за 09-12 Траверс

DEN 593.52

Износ
Во продавницата.

10 Година Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи situati.Референтен Број(s) : GM2521194,335-1612 R-БОЛЕСТ,116-01311 R,20794798,25778619. Објектот спецификации : 10 годишна Гаранција Овој објект се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи ситуацијата.Склопови вклучуваат тест светилки, кои треба да бидат заменети пред инсталацијата.Компатибилен со : 2009-12 Chevrolet Траверс Совозачот Страна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите