.

.

SALUTUY Козметички Складирање се Прикаже Случај, Јасно се Направи До Организаторите Цврсти Пластични Материјали 4Tiers за Маса за Спална соба

SALUTUY Козметички Складирање се Прикаже Случај, Јасно се Направи До Организаторите Цврсти Пластични Материјали

DEN 544.56

Износ
Во продавницата.

Транспарентен дизајн и 4 групи фиока за лесно сортирање и складирање.Мулти-цел за чување да се одржи козметика и накит итн.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Транспарентен дизајн и 4 групи фиока за лесно сортирање и складирање.Мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Мулти-цел за чување да се одржи козметика и накит итн.

Параметрите на производот

Material:
Plastic 
Color:
Transparent 
Size:
Approx. 12*17.5cm  / 4.72*6.89inch
Package list:
1 * Makeup Holder :

Им се допаѓа и на купувачите