.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Samsung СМ-G988B/DS 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Samsung СМ-G988B/DS 10 Инчен со Далечински управувач за

DEN 2373.60

Износ
Во продавницата.

Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.Без батерија потреби. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно. ⚡[Телефон Носителот & Светлина Стојат] Секоја Onda Styz Прстен Светлина има 360 степени телефон носителот и стигнале tripod дека без напор помага да направите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување!Телефонот држач е погоден за подлога и повеќето паметни телефони.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.●Максимална 120 Надгради LED Светилки - Снабдување со над 35% подолг живот од другите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите