.

.

John Deere Логото Штала & Силос Сол/Пипер Сет

John Deere Логото Штала & Силос Сол/Пипер Сет

DEN 402.96

Износ
Во продавницата.

Издржливи Stoneware.Гроздобер штала и силос.Многу детален дизајн.Официјално Лиценцирани.Го прави совршен подарок или само да купите.Изградена на трајни stoneware, овие многу детални сол и црн пипер shakers можат да го издржат години на секојдневна употреба.Тие, исто така, може да изгледаат одлично прикажана на полица.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите