.

.

Мали Апликатори, Чистење Подлога, и Портокал Сечење Одбор на Нафта од страна на CLARK ' S | Месар Блок Нафта & клима уред ...

Мали Апликатори, Чистење Подлога, и Портокал Сечење Одбор на Нафта од страна на CLARK ' S | Месар Блок Нафта

DEN 826.80

Износ
Во продавницата.

ЕКСПЕРТСКА ПОДДРШКА – Ние ќе одговориме на секој клиент е-пошта!Ние сакаме вашето искуство за да одговара на квалитетот на нашите производи.Нашите производи се добро формулиран за да работат заедно за да се Исчисти, Состојба, и да се Заштити вашите вредни кујнски површини.КЛАРК Е 12oz Сечење Одбор Масло за продорен, климатизација и запечатување на дрво за да се спречи сушењето, напукнување & warping.Кој не му се допаѓа тоа?.Одвојте ПАРИ – Кога ќе го купите нашите комбо пакети.Подмладување сечење на табли и да ги заштити од идна штета со КЛАРК Е Сечење Одбор Масло, а убавата миризливи формула која што е лесно да се примени и да работи убаво да се врати и да го оживее вашата храна површини.СВЕЖ МИРИС – остава вашиот дрвен кујнски предмети мирис голема.Постојат и други компании кои продаваат различни видови на нафта, и неколку кои продаваат восок, но никој не ви дава комплетно решение како КЛАРК Е.Ја СПРЕЧУВА СУШЕЊЕ И ПУКАЊЕ – Подмачкување сечење на табли или месар блокови на секои 3-4 недели помага во спречување на дрво од сушење, сечкање или пукање.Облик за да се вклопи во вашата рака, да се обезбеди еднообразна примена и направени во САД!КЛАРК Е Чистење Подлога да се донесе од природните бои и сјај на вашето дрво производи.Приклучи се во и да покаже вашите пред и по слики!.КЛАРК Е масло soaks длабоко во шумата создавање дека истата лесно да се исчисти пречка и без било лошо ефекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите