.

.

uxcell Рака Сандер со Рачка, Рака Пескарење Блок Прирачник Sandpaper Држачот за Дрво, Base, Метал, Autobody Полирање

uxcell Рака Сандер со Рачка, Рака Пескарење Блок Прирачник Sandpaper Држачот за Дрво, Base, Метал, Autobody

DEN 319.20

Износ
Во продавницата.

[Size] Ѕидни бои сандер подлога големина 7.3 х 3.5-инчен (18.6 x 9cm). [Направи Пескарење Полесно] Рака сандер со 5 инчен рачка, соодветен простор да се контрола,не се лизга и удобно, направи пескарење многу полесно за Артритични Раце. [Easy To Use & Обезбедени Клип] метал клипови за затварање се супер здрав, има песок хартија безбедно, побрзо и полесно да го промените различни жито на sandpaper. [Одличен Квалитет]Направени од цврст ABS со мека подлога, без мирис, лесна и издржливи, одлична за сува и влажна пескарење. [Широко Примена] Прирачник сандер со мека подлога, голема за рака пескарење contoured или рамни површини, ѕид, гипс картон, base, дрво, метал итн.Опис : 1.Рака сандер со 5 инчен рачка, соодветен простор да се контрола,не се лизга и удобно, направи пескарење многу полесно за Артритични Hands2.На метал клипови за затварање се супер здрав, има песок хартија безбедно, побрзо и полесно да го промените различни жито на sandpaper.3.Прирачник сандер со мека подлога, голема за рака пескарење contoured или рамни површини, ѕид, гипс картон, base, дрво, метал итн.Спецификација : Вкупна Големина : 186 x 90 x 68mm/7.32 x 3.54 x 2.68 инчен(L*W*H)Боја : Случајни Боја Пакет Содржина : 1 x Рака Сандер со Рачка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите