.

.

Minkissy 7pcs Шминка Смена Влошки Органски Бамбус Памук Круга со Перење Торба Мие Лицето Чистење Облека Шминка Додатоци за Девојки Жените Дами (Сино Зелена Црвена)

Minkissy 7pcs Шминка Смена Влошки Органски Бамбус Памук Круга со Перење Торба Мие Лицето Чистење Облека Шминка

DEN 280.56

Износ
Во продавницата.

Изработен од Специјален Материјал Бамбус, супер меки влошки се погодни за повеќето типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа, сува или мрсна кожа, можете нежно, нормално и ефикасно да ги отстрани сите на вашите водоотпорен шминка, оставам на вашата кожа мазна, мека и јасно.Можете да задржи некои во вашата патна торба, чанта или во текот на ноќта торба, го користите секогаш кога ви треба.Една органска шминка смена подлоги може да се користи за многу пати, перење во миење е соодветно, круг смена влошки треба да се putted во торба за перење за да се избегне исчезнуваат додека за перење во миење.Не само на лицето шминка смена, но, исто така, работи и на сенката за очи, маскара, кармин, исто така, може да се користи за чистење на babys очи/лице/носот; Тоа е одлично за самостојно користење или како подарок.Бамбус е многу издржливи природни текстилни влакна.Description7pcs Шминка Смена Влошки Органски Бамбус Памук Круга со Перење Торба Мие Лицето Чистење Облека Шминка Додатоци за Девојки Жените Дами (Сино Зелена Црвена)Карактеристики - Боја : црвена, сина, зелена.- Материјал : бамбус влакна.- Големина : 8x8x0.1cm,3.14x3.14x0.039inch.Пакет Including6 Шминка Смена Pad1 Складирање Торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите