.

.

PhuLok Мото G Брзо Случај, Motorola G Брзо Случај, со Калено Стакло Екран Заштитник[2 Pack], Мека TPU Тенок Мода Анти-Отпечаток Не се Лизга Трајни Заштитни Случај за полнење за Motor

PhuLok Мото G Брзо Случај, Motorola G Брзо Случај, со Калено Стакло Екран Заштитник[2 Pack], Мека TPU Тенок

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

Дојде со 2pcs калено стакло екран заштитник.Motorola Мото G Брзо случај compatiable со Motorola Мото G Брзо (2020).Против пролизгување TPU : Брусен назад и карбонски влакна дизајн зголемување сфати сила, но без пот дамка, отпечатоци или прашина акумулација.Воскресна-edge заштита екран и камера, за на ден-за-ден и груб и собори.Лесно Да Пристапите : Обезбедуваат лесен пристап до сите функции,вклучувајќи ги сите копчиња, камера, џек за слушалки, звучници, микрофон и полнење порта.Флексибилни мека TPU случај еластични шок апсорпција капка заштита дава вашиот телефон голема заштита.Го заштитува вашиот телефон од гребење, капки, испакнатини.Мека на допир, лесно да се носат.Phu Lok е посветена на дизајнирање и изградба на висок квалитет на телефонот случај производи. ★Флексибилни мека TPU случај еластични шок апсорпција заштитна вашата сакана телефон од тешко хитови и капки. ★На прецизно сечење процес обезбедува совршено фитинг и чувствителни копчето. ★Тоа не заштити рабови и камера доста добар, како што е случај е поголема од камерата. ★Солиден назад текстура, Не се лизга, останува џеб и контрола-пријателски.Мека TPU материјал, тоа е лесно да се стави на/полетување. ★Тенок и елегантен дизајн, ти ги телефон со совршена како нов изглед. ★Phu Lok ветувам : Доколку имате било Незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде целосна наплата во рок од 24 часа. ★Искрено го покани!Се надевам да потрае вашето малку драгоцено време за да ја напушти критика за нашите производи.Ви благодариме! ★Ваше задоволство е нашиот напор.Добредојдовте на цел повторно!Имаат голем ден!Работат непречено!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите