.

.

D&D PowerDrive 98020700 Променлива Брзина Појас, Гума, 1 Бенд

D&D PowerDrive 98020700 Променлива Брзина Појас, Гума, 1 Бенд

DEN 3285.84

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 12.0" (L) x 12.0" (W) x 3.0" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Појаси.Земја На Потекло : Кина.За диск апликации со брзина промена барање.Произведени од страна на D&D Моќ Диск.Произведено во Кина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите