.

.

Телефон База, Телефон Рек Само‑Лепило за Кадата за Тоалет и за Тоалет и за Кујна

Телефон База, Телефон Рек Само‑Лепило за Кадата за Тоалет и за Тоалет и за Кујна

DEN 1944.00

Износ
Во продавницата.

Погоден за бања, тоалет, бања, кујна, канцеларија, кревет и фитнес сала итн.Не се погодни за пилинг исклучување ѕид, лош квалитет груба ѕид и влажна ѕид.Погодна за сите возрасти, мажи, жени, деца, родители, ученици и наставници.Издржливи и здрав структура, тоа може да го поддржи повеќето паметни телефони или таблет компјутери повеќе цврсто.Самолепливи ѕид заграда, погодно за вас за да пребарате веб страница, или да игра вашата омилена програми во вашиот секојдневен живот во утринските часови.Функција : 1. Издржливи и здрав структура, тоа може да го поддржи повеќето паметни телефони или таблет компјутери повеќе цврсто.2. Самолепливи ѕид заграда, погодно за вас за да пребарате веб страница, или да игра вашата омилена програми во вашиот секојдневен живот во утринските часови.3. Погодна за сите возрасти, мажи, жени, деца, родители, ученици и наставници.4. Не се погодни за пилинг исклучување ѕид, лош квалитет груба ѕид и влажна ѕид.5. Погоден за бања, тоалет, бања, кујна, канцеларија, кревет и фитнес сала итн.Спецификација : Предмет Тип : Телефон Stand Material : Acrylic Weight : Прибл. 71g / 2.5 oz Phone Стои Плоча Големина : Прибл. 8.5x6cm / 3.3x2.4in Color : White Universal Опрема : Мобилен телефон universal Scope на примена : погоден за инсталација на мазни површини, како што се стакло, прозорецот, бања огледала, керамички плочки Пакет Листа : 1 x паметен Телефон Holder Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на производот

Item Type:
Phone Stand
Material:
Acrylic
Weight:
Approx. 71g / 2.5oz
Phone Stand Plate Size:
Approx. 8.5x6cm / 3.3x2.4in
Color:
White
Universal Equipment:
Mobile phone universal
Scope of application:
suitable for installation on smooth surfaces, such as glass, window, bathroom mirrors, ceramic tiles
Package List:
1 x Smartphone Holder :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите