.

.

LUOFDCLDDD Ограда Нето Заштитна Нето, Балкон Анти-Падот на Нето Деца е Заштитен Нето Јаже Нето Безбедност Нето Отворено Најлон Декоративни Јаже Нето Боја Милениче Таван

LUOFDCLDDD Ограда Нето Заштитна Нето, Балкон Анти-Падот на Нето Деца е Заштитен Нето Јаже Нето Безбедност Нето

DEN 892.80

Износ
Во продавницата.

Јаже Квалитет:Мек Материјал, Светлина Мрежа, Мулти-Слој Искриват и Weft, Прецизни Жици, Изработка; Висока Температура Сончање, ; Јасни Линии, Против Пролизгување Издржливост и Анти-Носат.Јаже Материјал: Што е Направена од Страна Изработени од Најлон Ткаени Јаже.Тоа Е Светла Боја, Долги Влакна, Времето Отпорност, Отпорност на Триење и Издржливост.Големината на Јаже Нето:На Јаже е 10мм Дебели и Мрежа Проред е 10 Cm,Поддршка Мулти-Големина на Прилагодување.на Безбедност на Децата Нето Обезбедува Сигурна Игра на животната Средина за Децата на Оградата.Да ја заштити Безбедноста на Вашите Деца или домашни Миленици или Играчки.Тоа исто Така Може Ефикасно да се Спречи Децата Глави и Тела од Минува низ Патеката, Како И Здрав Внатрешна и Надворешна Балкон по Скалите за да се Осигура Безбедноста на Децата.Децата Безбедност Нето-Isng и Издржливи, Умерено Мека, Не е Лесно да Бледнее, Не се Плаши од ветер и Дожд, Подолг Сервисен Живот, Високо ниво на Товарот, Лесно да се Инсталира и Расклопување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите