.

.

Sirozi 8 Парчиња ноќта на Вештерките пајажина Салфетка Прстен, Црна пајажина Салфетка Прстен Носителот Поставите Плашлив Табела Serviette Токи за ноќта на Вештерките Парт

Sirozi 8 Парчиња ноќта на Вештерките пајажина Салфетка Прстен, Црна пајажина Салфетка Прстен Носителот Поставите

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

8", пајажина 2.7"), големината е погоден за повеќето салфетки и хартиени крпи.Димензии : дијаметар на пајакова салфетка прстен е 4,5 см (1.Вредност утврдена : ќе добиете 8 исклучителна црна пајажина салфетка токи, слатки форми за да ги красат вашата трпезариска маса, реални spider webs се направи табела се целосно на ноќта на Вештерките атмосферата.Тоа е погоден за повеќето големина napkins Applicable приликиноќта на Вештерките партија, како забава, вечера, се облекуваат активности, денот на Благодарноста, темата партии, роденден украси, на вечера се многу погодни, е совршен табела декорација додатоци!.Овој проект се поврзува со ноќта на Вештерките елементи во домот и декорација станува врв на партијата.8"), должината и ширината на пајакова се и 7cm (2.Површина е мазна, бојата е униформа, силна и не е лесно да се деформира, и може да се користи за долго време.На страшно ноќта на Вештерките е тука!Дали сте размислувале за тоа како да ги красат вашата маса?Се земе дома на овој многу популарна салфетка прстен!Производ параметар : Пакување : 8 пајажина салфетка rings Material : alloy Color : Black Size : Салфетка прстенот со дијаметар од 1.Примена : црна spider нето салфетка прстен е многу погодна за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, вечера, се облекуваат активности, денот на Благодарноста, темата партии и други прилики или секојдневна употреба, а исто така може да се користи како роденден украси, подароци.Дизајн : ноќта На Вештерките салфетка прстен е дизајниран во пајакова стил, кој е интересен и симпатична.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите