.

.

На Hillman Група 8963 Конкретни Завртка, 3/16 X 21/4-Инчен

На Hillman Група 8963 Конкретни Завртка, 3/16 X 21/4-Инчен

DEN 195.60

Износ
Во продавницата.

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 5.2".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 4.8".Опис на производот Држава на уметноста тема дизајн намалувања во бетон.Tapper завртки се дизајнирани за прицврстување апликации во бетонски блок, и тула.Користете Tapper завртки да се закачите на електрична опрема, две од четири, downspout ремени, црево ленти, знаме столбови, ураганот ролетни, и повеќе.Tapper завртки се совршени за внатрешна и надворешна употреба.Од Производителот Држава на уметноста тема дизајн намалувања во бетон.Tapper завртки се дизајнирани за прицврстување апликации во бетонски блок, и тула.Користете Tapper завртки да се закачите на електрична опрема, две од четири, downspout ремени, црево ленти, знаме столбови, ураганот ролетни, и повеќе.Tapper завртки се совршени за внатрешна и надворешна употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите