.

.

MECCANIXITY Метал Печат Празно 29x50mm DIY Engrave Алуминиум Етикета Црвена Роза Ознаки, Пакет на 5

MECCANIXITY Метал Печат Празно 29x50mm DIY Engrave Алуминиум Етикета Црвена Роза Ознаки, Пакет на 5

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Правоаголникот мали алуминиум ознаки празно двострано engrave.Широко се користи за да се engrave уметнички фонт, број и писмо зборови, етикети, слики, итн, погоден за изработка на етикети, копче за синџири, синџири привезоци, украс декорација, сувенири, итн.Печат едноставен и текст или модели како подароци за да ги задоволат вашите различни потреби.Пакет од 5 Печат Празно; Должина : 50mm/1.97 инчен; Width : 29mm/1.14 инчен; Дебелина : 1mm/0.04 инчен; Дупка со Дијаметар : 3.5 mm/0.14 инчен; Број на Дупки : 1. Овие правоаголник празно столбовите се изработени од алуминиум, лесни, и лесен за полски за убава сјајна завршница, integrally формирана.Не е лесно да ' рѓа или исчезнат.Лесно да се печат, удар и engrave, удобен за носење и употреба.Ве молиме потврдете го големината пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите