.

.

Јас-Хемија Бренд 341-0060 Стакло Килибар 60mL 300 Серија Тип III Широк Устата Jar, со PTFE-Наредени Полипропилен Затворање, Кратко, Уверение (Случај на 24)

Јас-Хемија Бренд 341-0060 Стакло Килибар 60mL 300 Серија Тип III Широк Устата Jar, со PTFE-Наредени Полипропилен

DEN 1574.40

Износ
Во продавницата.

Широк устата тегла, килибар, високи, Тип III стакло, заверена со PTFE-наредени полипропилен затворање.Капацитет : 60m L; затворање големина : 33-400; серија : 300; затворање материјал : полипропилен; група : 1 и 2. Одлична за употреба во почвата, мил, и слоевита земање мостри.Се препорачува за УВ светлина чувствителни примероци.Ги исполнува ЕПА е ефикасноста спецификации за метали (група 1) и полу-volatiles/пестициди/PCB ' s (група 2) анализа.Широк устата тегла, килибар, високи, Тип III стакло, заверена со PTFE-наредени полипропилен затворање.Одлична за употреба во почвата, мил, и слоевита земање мостри.Се препорачува за УВ светлина чувствителни примероци.Сега во 1250m L големина.Јас-Хемија заверена 200 и 300 серија шишиња се гарантира да се исполнат ЕПА е ефикасноста спецификации за метали (група 1) и полу-volatiles/пестициди/PCB ' s (група 2) анализа.Капацитет : 60m L.Затворање Големина : 33-400. Серија : 300. Затворање Материјал : Полипропилен.Група : 1 и 2. Јас-Хемија Бренд # : 341-0060.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите