.

.

Томас Мајкл Glavine потпишан OMLB бејзбол целосна потпис / HOF14 БАС ГРБ - МАК Autographed Разно Предмети

Томас Мајкл Glavine потпишан OMLB бејзбол целосна потпис / HOF14 БАС ГРБ - МАК Autographed Разно Предмети

DEN 9179.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.Томас Мајкл Glavine потпишан OMLB бејзбол целосна потпис / HOF14 БАС ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајкл Томас сувенири.Њу Орлеанс Светиите сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите