.

.

АЈКУЛА 8545 1 Арбор за Fmc и Џон Грав Стил Кочница Стругови,1 Пакет

АЈКУЛА 8545 1 Арбор за Fmc и Џон Грав Стил Кочница Стругови,1 Пакет

DEN 4434.00

Износ
Во продавницата.

Арбор.Сите преда производи се произведени за професионална употреба или производство; и многу од нив се направени во нашиот сопствен објект во Rockford, MN.Нашите производи се дизајнирани со професионален механичар, техничар, заварувач, или производител на ум.Ајкула Индустрии има историја од 1983 година. 1" замена арбор за FMC/John Грав 600 и 700 Серија Стругови.ОЕМ дел број 90043. Сите преда производи се произведени за професионална употреба или производство; и многу од нив се направени во нашиот сопствен објект во Rockford, MN.Нашите производи се дизајнирани со професионален механичар, техничар, заварувач, или производител на ум.Ајкула Индустрии има историја од 1983 година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите