.

.

Kanga Грижа Лил Learnerz Обновливи Пливаат и Тоалет Обука Панталони (Среден - Клајд & Platinum), (KRLLNZ_MD-M405)

Kanga Грижа Лил Learnerz Обновливи Пливаат и Тоалет Обука Панталони (Среден - Клајд & Platinum), (KRLLNZ_MD-M405)

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Одговара на околу 28-45 lbs.Карактеристики IMWET ТЕХНОЛОГИЈА, која им овозможува на вашите деца се чувствуваат тие се влажни, додека содржи несреќа во панталони.Водоотпорен школка, абсорбента quilted јадро, мека противалергиски внатрешниот.Одговара како долна облека толку лесно да се повлече нагоре и надолу.Достапни големини : XS, S, M, L, XL.Лил Learnerz се тука за да им помогне на вашето дете хит на следниот чекор - медиокритет тренинг!Кога вашиот малку е подготвен да ја напушти пелени зад себе, но сепак е потребна помош и заштита, Лил Learnerz ќе стане дека од суштинско значење за помош.Лил Learnerz изгледа како голема дете долна облека и да дојде во повеќе забава отпечатоци и различни комбинации на бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите