.

.

Линколн Електрични K4330-1 Далечински Излез Контрола, 125 ft

Линколн Електрични K4330-1 Далечински Излез Контрола, 125 ft

DEN 17687.76

Износ
Во продавницата.

ВИЕ СТЕ ВО КОНТРОЛА.Кога вашиот заварување апликација ќе ве однесе далеку од вашиот заварувач, овие тешки далечински контроли ќе ви даде контрола треба да се дојде на работа, и се спротивстават на условите на вашата околина.Дарежлив 125 ft. (38.1 m) кабел.Монтажни Кутијата за Контрола може да бидат сместени во вашиот камион работа или кутија за да ги одврати работно место кражба.Персонализација на MIN/MAX Опсег е лесно да се постави во секунди.Прецизно подесување на опсег ви се потребни за работа во рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите