.

.

6 Парчиња Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња Прстен Напредни Феникс Отворена Форма Прст Прстен Јамка Плетење Додатоци со 2 Капчиња Куки, Предиво Водич Прстот на Но?

6 Парчиња Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња Прстен Напредни Феникс Отворена Форма Прст Прстен Јамка Плетење

DEN 150.24

Износ
Во продавницата.

★2 СТИЛОВИ - Нашите плетење јамка прстени изработени во 2 различни паун форми, Паун Форма направи нашата Плетење капчиња циклуси повеќе убави и единствен, дизајниран за љубителите на плетење волнени кутии. ★ВИСОК КВАЛИТЕТ - Нашите прст прстен Употреба олеснување занает, изработени од сребро-обложено бакар материјал, ќе не ' рѓа, и капчиња кука е направен од ергономски мека гумена дршка на менувачот , лесен и удобен за употреба, па можете да капчиња за повеќе без непријатност, да се подобри ефикасноста на плетење,Голема помош за knitters.9 инчен, направени од ергономски мека гума зафат се справува♥ Количина : 8 pack♥ Пакетот вклучува : 6x Прилагодливи плетење јамка rings2 x Капчиња Куки♥ функционална : - за време на плетење, плетење предиво може да се добие заврзана заедно, на тој начин можете да го користите јамка прстен да се вид на нив и надвор добро, ја подобрува вашата плетење ефикасност, Значи, овие плетење прибор и алатки се практични во вашиот секојдневен живот♥ Имајте на ум : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите