.

.

Dura-Злато Pro Series 6 Круг Рака Пескарење Блок Адаптер Листови да Конвертирате Кука & Јамка Пескарење Блок Влошки да PSA Леплива Влошки, 2 Лист Pack (Пескарење Блокови Не се В?

Dura-Злато Pro Series 6 Круг Рака Пескарење Блок Адаптер Листови да Конвертирате Кука & Јамка Пескарење Блок

DEN 2090.40

Износ
Во продавницата.

Пакет од 2 Dura-Злато Pro Series 6" Круг во Облик на Attachable PSA Конверзија Адаптер Листови. (Пескарење блокови не се вклучени, 2 PSA sandpaper адаптер конверзија листови само).Уникатно дизајниран винил-соочуваат 6" дијаметар круг attachable PSA конверзија адаптер листови кои се поврзете со кука & циклус 6" круг рака пескарење блокови да се конвертира блокови за употреба со PSA притисок осетлив лепило, поддржан од sandpaper дискови.Прикачување на винил-соочуваат 6" дијаметар круг PSA конверзија адаптер листови 5" круг кука & јамка пескарење блокови за да ги конвертирате за употреба со PSA притисок осетлив лепило sandpaper дискови.На конверзија адаптер листови се направени така што PSA леплива назад 6" пескарење дискови ќе го прикачите безбедно да адаптер листови винил лице.Dura-Злато нуди комплетна огромното производ линија на професионални, квалитетни автомобилската, индустријата, и машини за материјали и опрема.Нашата премиум производ линија селекција вклучува sandpaper, поддршка плочи, полирање, и полирање влошки кои обезбедуваат исклучителни перформанси, така можете да добиете работа, брзо, заштеда на време и пари!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите